نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از خانواده

1573
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

ترس از خانواده

سلام به همه . همینجور ک قبلا گفتم من خانوادم اصلا رابطه درستی باهام ندارن و ب شدت رفتار بدی باهام دارن . جدا از همه اینا میرم سر اصل مطلب من ب شدت ازشون میترسم جوری ک با کوچیک ترین اتفاق ب شدت تپش قلب میگیرم و اضطراب کل وجودمو میگیرع .
    من برام خرج نمیکنن ب سختی پول نتمو بهم میدن و دیشب بابام برام سی تومن ش ب زور فرستاد ک بسته بگیرم من نفهم اومدم یه بسته فعال کنم متاسفانه یه پیام برام اومد من فقط خط اولشو خوندم ک‌نوشته بود بسته شما فلان گیگ ... منم فکر کردم فعال شده در صورتی ک رزرو شده بود و کل شارژم رفت از صبح ک فهمیدم از ترس و استرس کل وجودم داره میلرزه اینکه چجوری برم بگم ک اوناهم باور کنن . بخدا زشته واسه منکه ۲۰ سالمه بخوام همچین مشکلی داشته باشم . کلا دیگه تعادلی رو رفتارم ندارم نمیدونم دستامو پاهامو کنترل کنم کلا تبدیل شدم ب یه ادم ضعیف جرات اینکه بگم بهشون ندارم دارم دیوونه میشم اخه این چ زندگی هست ن میزارن برم سر کار ن برام ارامش و فراهم کردن تازه اگ بزارن هم برم سر کار اخه چ کاری ب من میدن وقتی هیچ مدرکی ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : ترس از خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها
    سلام به همه . همینجور ک قبلا گفتم من خانوادم اصلا رابطه درستی باهام ندارن و ب شدت رفتار بدی باهام دارن . جدا از همه اینا میرم سر اصل مطلب من ب شدت ازشون میترسم جوری ک با کوچیک ترین اتفاق ب شدت تپش قلب میگیرم و اضطراب کل وجودمو میگیرع .
    من برام خرج نمیکنن ب سختی پول نتمو بهم میدن و دیشب بابام برام سی تومن ش ب زور فرستاد ک بسته بگیرم من نفهم اومدم یه بسته فعال کنم متاسفانه یه پیام برام اومد من فقط خط اولشو خوندم ک‌نوشته بود بسته شما فلان گیگ ... منم فکر کردم فعال شده در صورتی ک رزرو شده بود و کل شارژم رفت از صبح ک فهمیدم از ترس و استرس کل وجودم داره میلرزه اینکه چجوری برم بگم ک اوناهم باور کنن . بخدا زشته واسه منکه ۲۰ سالمه بخوام همچین مشکلی داشته باشم . کلا دیگه تعادلی رو رفتارم ندارم نمیدونم دستامو پاهامو کنترل کنم کلا تبدیل شدم ب یه ادم ضعیف جرات اینکه بگم بهشون ندارم دارم دیوونه میشم اخه این چ زندگی هست ن میزارن برم سر کار ن برام ارامش و فراهم کردن تازه اگ بزارن هم برم سر کار اخه چ کاری ب من میدن وقتی هیچ مدرکی ندارم
    به نظرت الان نباید همه نه هارو فراموش کنی درس بخونی را کنکور؟
    دیگه اینا تکراری شده همه ما میدونیم هست و چجوریه. خودت هم درک کن که اینا هست جدید نبوده.
    تنها چیزی که فرق میکنه درس خونده. درس بخونی و کنکور قبول شی فرق میکنه
    رنجهات قبول، حقوقت که نمیدن قبول. ولی الان نباید دغدغه تو بسته اینترنت باشه. بود و نبودش هیچ فرق بزرگی نمیکنه فقط تو برای خودت به یه باید تبدیلش کردی که اگه نباشه واویلا.

به خودتون بیایید الان وقت درس خونده نه هیچی. حتی وقت گریه کردن و فکر کردن به بدبختی ها نیست. فکر نجات باش که اونم درسه....

در خصوص تعدیل احساساتون قبلا صحبت کرده بودیم. به جای تمرکز رو حرف و رفتار بقیه، رو درست و خودت تمرکز کن.

با توجه به اینکه امکان مراجعه به پزشک ندارید، موقتا اگه می تونید از قرص ایندرال 10 میلی گرم هر 12 ساعت استفاده کنید. فقط یک بسته 10 تایی بگیرید نه بیشتر.
    ویرایش توسط پسر تنهای تنها : 06-17-2021 در ساعت 01:47 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر تنهای تنها نمایش پست ها
    به نظرت الان نباید همه نه هارو فراموش کنی درس بخونی را کنکور؟
    دیگه اینا تکراری شده همه ما میدونیم هست و چجوریه. خودت هم درک کن که اینا هست جدید نبوده.
    تنها چیزی که فرق میکنه درس خونده. درس بخونی و کنکور قبول شی فرق میکنه
    رنجهات قبول، حقوقت که نمیدن قبول. ولی الان نباید دغدغه تو بسته اینترنت باشه. بود و نبودش هیچ فرق بزرگی نمیکنه فقط تو برای خودت به یه باید تبدیلش کردی که اگه نباشه واویلا.

به خودتون بیایید الان وقت درس خونده نه هیچی. حتی وقت گریه کردن و فکر کردن به بدبختی ها نیست. فکر نجات باش که اونم درسه....

در خصوص تعدیل احساساتون قبلا صحبت کرده بودیم. به جای تمرکز رو حرف و رفتار بقیه، رو درست و خودت تمرکز کن.

با توجه به اینکه امکان مراجعه به پزشک ندارید، موقتا اگه می تونید از قرص ایندرال 10 میلی گرم هر 12 ساعت استفاده کنید. فقط یک بسته 10 تایی بگیرید نه بیشتر.
    درس خوندن هم کم اوردم از درس دیگه حالم بد میشه چون هرچی میخوندم بعدش یادم میرفت الان یه هفته هست‌کلا گذاشتم کنار .... چونونمیتونستم واقعا بعد همینو و ک میگی هم یه چیزی هست واسه اینکه کمتر تووچش خانواده باشم و بحث کمتری پیش بیاد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

میتونی تو آگهی های آنلاین کار پیدا کنی. بهترینش دیواره
    حتمنم نمیخواد مدرک داشته باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

...، :(، فکر، من،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد